ABD | Yapımı Filmler
Burn Cehennem Gecesi 2019 Türkçe Dublaj 720P
İncele
Burn Cehennem Gecesi 2019 Türkçe Dublaj 720P
Türkçe Dublaj
Suç ve gerilim dolu filmin hikayesi Melinda adlı genç kızı merkezine alıyor. Çalıştığı benzin istasyonunda işini aşk ile yapmaya çalışan Melinda, birlikte çalıştığı Sheila'nın baskısından çok sıkılmıştır. Bu sırada istasyonu basan Billy'in acilen paraya ihtiyacı vardır. Billy iki çalışan kadını rehin alırken Melinda Billy'i etkisiz hale getirir. Her kes polisi beklerken kadın hiç beklenmedik işlere imza atarak herkesi ters köşe yapar. Josh Hutcherson ve Suki Waterhouse'in baş rollerini paylaştıkları Burn (Cehennem Gecesi) adlı film sitemize eklenmiştir.Burn Cehennem Gecesi Abd İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli
 • IMDb 5.6
 • 56
 • 0
Uslu Çocuklar Türkçe Dublaj 720P
İncele
Uslu Çocuklar Türkçe Dublaj 720P
Türkçe Dublaj
Yaş günü kutlamasına katılan Max ve arkadaşları önlerindeki yeni sorunu çözmeye çalışacak ve her şeyi allak bullak edeceklerdi. Öpüşmeyi bilmeyen 12 yaşındaki Max bu durumu kendisine sorun etmeye başlamış arkadaşları ise bu sorunu ortadan kaldırmak için çözüm arayışına girmişti. Max, ailesi tarafından yasaklanan doronu alıp arkadaşları ile birlikte yan komşusunu gözetlemeye başlamış ancak işler ters gitmiştir. Dron kendisini imha etmiş ve çocuklar zarar gören aletin yerine yenisini koymak için arayışa girişmiş ancak bu girişimleri de sonuçsuz kalmıştır.Yorumlarınızın için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Good Boys Uslu Çocuklar - Uslu Çocuklar Keyifli seyirler.
 • IMDb 6.8
 • 42
 • 0
Bir Konuşabilse  720P Türkçe Dublaj izle
İncele
Bir Konuşabilse 720P Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Orta yaşlı Amerikan film yıldızı Bob Harris, Suntory viski reklamını yalnızca Japon pazarına yönelik kişisel bir onay için filme aldı. Film yıldızı başbakanlığını geçiyor, ancak adı ve imajı hala bu 2 milyon dolarlık işi kazanabilecek kadar önyargılı. Karısı Lydia'nın nereye giderse gitsin takip edebileceği, mesaj ve faks şeklinde tatmin edici bir ev hayatı var, onun için çocuklarına bakmak için evde kalırken günlük yaşamlarının minutesiyle başa çıkmak için. Aynı lüks otelde konaklayan Amerikalı Amerikalı, yirmi yaş üstü Yale Felsefesi, Japonya'da görevlendirilen ve halen fotoğrafçı olan eğlence sanatçısı kocası John'dan mezun oldu. Bu nedenle, özellikle işi onu Tokyo'dan çıkardığında, büyük ölçüde şehirdeki kendi cihazlarına bırakılmaktadır. İyi seyirler Bir Konuşabilse – Lost In Translation  Türkçe Dublaj izle izleYorumlarınızın hergünhdfilmizle için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Bir Konuşabilse Lost In Translation -Bir Konuşabilse Keyifli seyirler.
 • IMDb 7.4
 • 40
 • 0
Downton Manastırı 2018 Türkçe Altyazı 720P
İncele
Downton Manastırı 2018 Türkçe Altyazı 720P
Türkçe Altyazı
2010 - 2015 yılları arasında yayımlanan ve İngiltere kraliçesinin en sevdiği diziler arasında yer alan kendisi ile aynı adlı dizinin sinema uyarlamasını izliyoruz. Filmde, saray erkanın, hizmetçi, bahçıvan, aşçı ve alt kademe çalışan işçiler ile olan ilişkisi temel alınıyor. Sinema eleştirmenleri tarafından oldukça beğenilen yapım Brian Percival ve Michael Engler gibi isimlerin imzasını taşırken Matthew Goode, Michelle Dockery ve Elizabeth McGovern gibi ünlü İngiliz aktrisler de boy göstermektedir.Yorumlarınızın hergünhdfilmizle için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Downton Manastırı Downton Abbey -Downton Manastırı Keyifli seyirler.
 • IMDb 7.6
 • 44
 • 0
Beni Asla Bırakma Türkçe Dublaj 2018
İncele
Beni Asla Bırakma Türkçe Dublaj 2018
Türkçe Dublaj
Kimsesiz olan ve çocukluk yıllarını bir İngiliz yatılı okulunda geçiren Ruth, Kathy ve Tommy, reşit yaşa ulaştıklarında okuldan ayrılırlar. Birbirlerine olan tutkunlukları onları kendilerini bekleyen büyük tehlikeye doğru adım adım sürüklemektedir. 2010 yılı filmleri arasında yer alan ve bir çok ödüllü yıldız aktörün boy gösterdiği yapım Mark Romanek imzasını taşıyor.Beni Asla Bırakma Never Let Me Go Beni Asla Bırakma Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...
 • IMDb 7.1
 • 55
 • 0
Monos 720P Türkçe Dublaj izle
İncele
Monos 720P Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Sekiz çocuk asker, balta girmemiş ormanların için yaz kampına benzer bir yerde Amerikalı bir kadını rehin almıştır. Ancak beklenmedik bir baskın sonrası düzenleri bozulur ve birbirlerine duydukları güven test edilir. Grup kurdukları düzeni bozup, ormanın derinliklerine sığınmak zorunda kalır.Monos Abd İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli
 • IMDb 4.0
 • 107
 • 0
Prometheus Türkçe Dublaj 720P
İncele
Prometheus Türkçe Dublaj 720P
Türkçe Dublaj
Prometheus   ile yeni bir mitoloji yaratan Scott, insan ırkının dünya üzerindeki köklerini araştıran bir ekibin hikayesini anlatıyor. Bu serüvende evrenin en karanlık köşelerine sürüklenen ekibin kökleri ararken buldukları, dünyanın sonunu getirebilecek bir şey oluyor. Bu durumda artık bununla savaşıp, insan ırkını bu bilinmez tehlikeden kurtarmaları gerekiyor. İyi seyirler Prometheus 2018 Türkçe Dublaj izle izleYorumlarınızın hergünhdfilmizle için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Prometheus -Prometheus Keyifli seyirler.
 • IMDb 7.6
 • 35
 • 0
Kurşun Yağmuru 720P izle
İncele
Kurşun Yağmuru 720P izle
Türkçe Dublaj
Sokaklarda görevli polisken bir suçluyu alt etmesi sayesinde meslek hayatında hızlı yükselişler yaşayan ve O suçlunun hapisten kaçmasıyla gelişen olaylar anlatılıyor.. İyi seyirler Kurşun Yağmuru – Ricochet 1991 Türkçe Dublaj Full izle izle.Yorumlarınızın için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Kurşun Yağmuru Ricochet -Kurşun Yağmuru Keyifli seyirler.
 • IMDb 7.6
 • 62
 • 0
Açlık Oyunları Alaycı Kuş Bölüm 2 Türkçe Dublaj 720P
İncele
Açlık Oyunları Alaycı Kuş Bölüm 2 Türkçe Dublaj 720P
Türkçe Dublaj
  Katniss Everdeen, evi 12. Bölge'nin tamamen yıkıma uğradığını öğrendiğinde neler olup bittiğini görebilmek için oraya geri döner. Karşılaştığı manzara ise tam anlamıyla dehşet vericidir. Kazananların kaldıkları evler dışında her şey harabeye dönmüş, insanlar artık yeraltında yaşamaya başlamış ve hükümetin ölümcül politikasının karşısında hayatta kalmak için mücadele etmeye başlamışlardır. Nükleer silahların dahi söz konusu olduğu bu atmosferde, Katniss gerçekten de protesto hareketinin yüzü olmaya başlar ve bu sorumluluğu bir türlü kabullenemez. Yükselen bu isyan dalgasının içerisinde yer alamamasının nedenlerinden en önemlisi de Peeta'nın hayatının tehlikede olmasıdır.Büyük bir ilgiyle karşılanan Susan Collins imzalı Açlık Oyunları serisinin üçüncü halkası olan filmin yönetmenliğini, ikinci filmi de yönetmiş olan Francis Lawrence üstlenirken; başrollerde bir kez daha Jennifer Lawrence ve Josh Hutcherson ikilisi yer alıyor. İyi seyirler Açlık Oyunları Alaycı Kuş Bölüm 2 – The Hunger Games – Mockingjay Part 2   Türkçe Dublaj izle izle.Yorumlarınızın için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Açlık Oyunları Alaycı Kuş Bölüm 2 The Hunger Games Mockingjay Part 2 -Açlık Oyunları Alaycı Kuş Bölüm 2 Keyifli seyirler.
 • IMDb 6.9
 • 48
 • 0
Kurye 720P izle
İncele
Kurye 720P izle
Türkçe Dublaj
 The Courier filmi 2019 6.6 720P Filmde kuryelik yapan genç bir kadın (Olga Kurylenko) her gün yaptığı gibi kargolarını sahiplerine ulaştırmaktadır. Bir gün, ona verilen kargonun içerisinde bir bomba olduğunu farkeder. Bomba, acımasız bir mafya babasına (Gary Oldman) karşı tanıklık edebilecek tek kişiyi öldürmek üzere hazırlanmıştır. İyi seyirler Kurye – The Courier 2019 Türkçe Dublaj izle izleYorumlarınızın için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Kurye The Courier -Kurye – The Courier Keyifli seyirler.
 • IMDb 6.6
 • 56
 • 0
Jumanji 2: Yeni Seviye 720P izle
İncele
Jumanji 2: Yeni Seviye 720P izle
Türkçe Altyazı
Jumanji: Yeni Seviye'de ekip yıllar sonra yeniden bir araya geliyor. Ekip arkadaşlarını kurtarmak için yeniden jumanji'ye geri dönmelidir. Bu kez oyunun kuralları çok farklı olacaktır. Kurak çöllerde farklı bedenleri ile mücadele etmek zorunda kalacak olan kahramanlarımız bu zorlu labirentten kurtulabilecek midir? Jake Kasdan imzalı yapımda bir çok tanıdık yıldız baş rolü üstlenmiş ve ilk filme nazaran daha büyük bütçe ile çekimleri tamamlanmıştır.Yorumlarınızın hergünhdfilmizle için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Jumanji 2 Yeni Seviye -Jumanji 2: Yeni Seviye Keyifli seyirler.
 • IMDb 7.1
 • 74
 • 0
Aniara Filmi 720P izle
İncele
Aniara Filmi 720P izle
Türkçe Altyazı
Gelecek Mars gezegenini artık dünya için bir koloni haline getirmiştir. Öyle ki farklı bir şehir gibi insanlar Mars'taki akrabalarını ziyaret etmek için sürekli olarak kızıl gezegene seyahatler düzenlemektedir. Bu yolculuklardan birinde beklenmedik bir olay olur ve uzay gemisi enkaz görünümündeki bir nesneye çarpar ve ağır hasar alır. İçindeki yolcular zaman kavramının olmadığı boşlukta hayatta kalma mücadelesi vermeye başlayacak ve nefesleri kesecek bir maceranın kapılarını aralarlar.Aniara i Abd İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli
 • IMDb 6.3
 • 25
 • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.