720p filmler
The Night Clerk Türkçe Altyazı 720P
İncele
The Night Clerk Türkçe Altyazı 720P
Türkçe Altyazı
Theght Clerk Fransa İzle.Bart Bromley, oldukça zeki bir otel görevlisidir. Kıvrak zekası ile sosyal becerilerini geliştirmek için otel müşterilerini kayıt altına alan Bart, bu görüntüleri arşivlemektedir. Gece nöbetçi olduğu sırada otelde bir kadın öldürülür ve baş şüpheli de kendisidir. Elinde kamera kaydının olmasını polise suç teşkil edeceğini düşündüğü için söyleyemez ve masumiyetini kanıtlamak için katilin peşine bir dedektif gibi düşer. Oldukça merak edilen vizyon filmi Gece Katibi, Ana de Armas, Tye Sheridan ve John Leguizamo gibi usta aktörleri kadrosunda barındırırken yönetmenliği ve senaristliği aynı isim olan Michael Cristofer tarafından yapılmıştır.Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.Yorumlarınızın için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Theght Clerk -The Night Clerk Keyifli seyirler.
 • IMDb 5.1
 • 2
 • 0
Çarpıcı Kız Kısa Metraj 720P izle
İncele
Çarpıcı Kız Kısa Metraj 720P izle
Türkçe Altyazı
 Çarpıcı Kız Kısa Metraj filmi 2020 5.5 720P.Sitemizden izleyeceğiniz Çarpıcı kız adlı film, Büyük sansasyon yaratan Call Me By Your Name ve ardından Suspiria ile beyazperdede ses getiren Luca Guadagnino’nun Cannes’da dünya prömiyerini yapan bu en yeni yapıtı, Julianne Moore ve Mia Goth’tan Alba Rohrwacher’e müthiş bir oyuncu kadrosunu bir araya getiren bir kısa film. Görselliğiyle özellikle dikkat çeken filmin esin kaynağı Valentino tasarımı giysiler; Guadagnino da filmin yapımı sırasında House Valentino’nun yaratıcı direktörü Pierpaolo Piccioli’yle işbirliği yaptı. Film, bir anneyle kızının ilişkisini Roma’yla New York ve geçmişle günümüz arasında gidip gelerek inceliyor.Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.Yorumlarınızın için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Çarpıcı Kız Kısa Metraj -Çarpıcı Kız Kısa Metraj Keyifli seyirler.
 • IMDb 5.5
 • 2
 • 0
Katiller Türkçe Dublaj 720P
İncele
Katiller Türkçe Dublaj 720P
Türkçe Dublaj
Belçika'nın Brabant eyaletinde 1982-1985 yılları arasında meydana gelen çözülmemiş Brabant cinayetlerinin gerçek hikayesi. İyi seyirler hergunhdfilmizle Katiller – Tueurs 2017 Türkçe Dublaj izle izleKatiller Tueurs Abd İzle filmi hergunhdfilmizle için yorumlarınız bizim için önemli
 • IMDb 8.0
 • 100
 • 0
Küp Sıfır Türkçe Dublaj 720P
İncele
Küp Sıfır Türkçe Dublaj 720P
Türkçe Dublaj
 Birbirlerini tanımayan, yedi kişi bilmedikleri bir biçimde kendilerini bir küp sisteminin içinde bulurlar. Kenarlarında yan bölümlere geçmek için birer kapı bulunan küpler içinde çıkış yolunu ararlar.Farklı meslek ve yaş gruplarından kahramanlar çıkış yolunu ararken, küplerin içindeki tehlike ve acayipliklerle savaşırlar. Zor durumda kalan karakterlerin birbirleri ve kendileri ile yaşadıkları çatışmalar konuyu daha ilginç hale getirir. İyi seyirler hergunhdfilmizle Küp Sıfır  Türkçe Dublaj izle . Küp Sıfır Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...
 • IMDb 5.1
 • 148
 • 0
Doom Annihilation Türkçe Altyazı 2019
İncele
Doom Annihilation Türkçe Altyazı 2019
Türkçe Altyazı
Mars'tan gelen yardım çağrısına cevap veren bir grup asker, üssün Dünya'yı cehenneme çevirmek tehdidinde bulunan şeytani yaratıklar tarafından istila edildiğini keşfeder. İyi seyirler hergunhdfilmizle Doom Annihilation 2019 Türkçe Altyazı izle izle.Doom Annihilation Doom Annihilation Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...
 • IMDb 7.9
 • 91
 • 0
Ölüm Merkezi 2019 Türkçe Altyazı 720P
İncele
Ölüm Merkezi 2019 Türkçe Altyazı 720P
Türkçe Altyazı
Çalıştığı akıl hastanesinde sıradan bir hekim olan hekim Daniel Forrester, hastalarından birinin kaybolması ile gerilim dolu olayların içine çekiliyor. Kaybolan adamın odasında cinayet emareleri bulunurken herkes adamı ölmüş olabileceğini düşünmeye başlıyor ancak kısa süre sonra adam bulunuyor. Vücudunun her yeri yara bere içinde olan adam, öldüğünü ve ölümden sonra yaşamı görüp geri döndüğünü söyleme başlıyor ve söyledikleri bununla da sınırlı kalmıyor. Geri gelirken yanında kötülüğü ve insanlığın sonu olacak şeyleri de getirdiğini söyleyen hasta ve doktorlar arasında geçen gerilim dolu olaylara tanıklık ediyoruz.Yorumlarınızın hergünhdfilmizle için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Ölüm Merkezi The Dead Center -Ölüm Merkezi Keyifli seyirler.
 • IMDb 5.6
 • 90
 • 0
Amundsen 720P izle
İncele
Amundsen 720P izle
Türkçe Altyazı
Kutup kaşifi Roald Amundsen’in gerçek hayat öyküsüne dayanmaktadır. Filmde, Roald ve kardeşi Leon’un çocuk yaştan itibaren kaşifliğe ve maceracılığa nasıl merak salıp atıldıkları, başarıları, geçimsizlik ve başarısızlıkları çarpıcı bir şekilde ele alınmakta. Roald Amundsen’in maceracılığından ziyade çapkın ve savurgan hayat tarzının, onun ve çevresinin başına açtıkları, ve hayatındaki en önemli kişiler yakın merceğe alınarak, bu biyografi filminde izleyici karşısına sunulmakta.Yorumlarınızın hergünhdfilmizle için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Amundsen 6.310 -Amundsen Keyifli seyirler.
 • IMDb 6.3
 • 106
 • 0
Fil Dişi Oyunu 720P Türkçe Dublaj izle
İncele
Fil Dişi Oyunu 720P Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Yasa dışı fil avcılığı ile mücadele etmek için ortak hareket eden yapımcılar, küresel bir ağa sızarak yapılan katliamları gün yüzüne çıkartacak. Fil dişi ticaretinin yasa dışı olarak her geçen yıl arttığı dünyamızda soyları tükenmek üzre olan filleri kurtarmak için objektifler kayıta başlayacaktır.Yorumlarınızın hergünhdfilmizle için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Fil Dişi Oyunu -Fil Dişi Oyunu Keyifli seyirler.
 • IMDb 7.9
 • 85
 • 0
Hailey Dean Mysteries Death on Duty Türkçe Dublaj izle
İncele
Hailey Dean Mysteries Death on Duty Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
 Psikolog ve eski bir savcı olan Hailey Dean eski denizci dostunun ölümünün soruşturulmasında Dedektif Garland Fincher’a yardım eder. Hepsi de çok büyük şüpheler barındıran katil olabilecek kişilerin listesi giderek uzayınca, Hailey yeteneklerini ortaya koyacak, insanları kitap gibi okuyacak ve bu durum onları katile götürecektirYorumlarınızın hergünhdfilmizle için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Hailey Dean Mysteries Death on Duty -Hailey Dean Mysteries Death on Duty Keyifli seyirler.
 • IMDb 6.9
 • 64
 • 0
Sons Of Denmark 720P izle
İncele
Sons Of Denmark 720P izle
Türkçe Altyazı
 Sons Of Denmark filmi 2020 6.6 720P olarak izlemeniz için hazır.Kopenhag'daki bombalı saldırı ülkede büyük bir infiale neden olur. Danimarka tarihinin belki de en kanlı saldırıları arasında yer alan olay ülke siyasetinde radikal değişiklilere neden olacaktı. Saldırı sonrası radikalleşme ve aşırı guruplar tarafından tehdit edilen ülke demokrasisini sağlam temeller üzerine oturtmak isteyen Martin Nordahl, tüm bu olumsuzlukların gölgesinde seçimlere hazırlanacaktı. Tüm bu kargaşanın merkezinde yer alan 19 yaşındaki Zakaria ise ülkeye gelen göçmenlerin geri dönmesi için çaba sarf etmekteydi. Gizli çaba sarf eden Zakaria'nın bu çabası hayatında çok köklü değişikliklere neden olacaktı.Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.Sons Of Denmark Danmarks sønner Sons Of Denmark Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için .önemli...
 • IMDb 6.6
 • 4
 • 0
Emma. line Türkçe Altyazı 2020
İncele
Emma. line Türkçe Altyazı 2020
Türkçe Altyazı
Emma. line Emma. filmi 2020 6.9 720P.Emma Woodhouse, çok zengin ve hayatta neredeyse her şeyi elde etmiş genç bir kadındır. Hayatındaki tek eksik şey olan aşk'ı hiç aramayan ve bu duyguya yabancı olan Emma, başkalarının ilişkilerine sürekli olarak çomak sokmaktadır. Yakın çevresinin telkinlerine ve uyarılarına kulak asmayan kahramanımız vesayeti altındaki kıza uygun bir eş aramaya başlayınca uzun yıllardır kurguladığı planları gün yüzüne çıkacak ve gülünç duruma düşecektir. Bu durumu düzeltmenin ise tek bir yolu vardır oda evlenmek!Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.Yorumlarınızın için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Emma. line -Emma. Keyifli seyirler.
 • IMDb 6.9
 • 7
 • 0
Öksüz Brooklyn 2019 Türkçe Dublaj 720P
İncele
Öksüz Brooklyn 2019 Türkçe Dublaj 720P
Türkçe Dublaj
  Öksüz Brooklyn filmi 2019 6.9 720P.Öksüz Brooklyn izle, Öksüz Brooklyn full izle, Öksüz Brooklyn türkçe dublaj izle, Öksüz Brooklyn altyazılı izle, Öksüz Brooklyn hd izle, Motherless Brooklyn 2019 izle, Film, 1950'lerin New York'un da geçiyor. Tourette Sendromu geçiren yalnız yaşayan bir dedektif olan Lionel Essrog, en yakın arkadaşının ve akıl hocasının cinayetini araştırmak için amansız bir mücadele içine girer... iyi seyirler diler...Yorumlarınızın hergünhdfilm izle için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Öksüz Brooklyn -Öksüz Brooklyn Keyifli seyirler.
 • IMDb 6.9
 • 10
 • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.